2016. február 13., szombat

Új vetélytárs? (9.rész)

Átkaroltam és magamhoz húztam. Teljesen kipirosodott. Megpusziltam homlokát, majd folytattuk utunkat. Azt hiszem... Szeretem őt. És ezt el is fogom mondani neki! 

*Jeni szemszögéből*
Jó volt ez a nap Jiminnel. Elfáradtam rendesen. A kocsiban szinte elaludtam, de a mellettem ülő fiú nem hagyta. Beszélt csak azért, hogy ne kelljen felébresztenie mikor megérkezünk. Az út olyan hosszúnak tűnt, hogy azt hittem sosem érünk haza. A fiún nem látszott a fáratság, vagy hogy álmos. Bekapcsolta a zenét aminek következtében belém szállt az élet és elkezdtem hangosan énekelni. Jimin csak nevetett, majd pár perc után csatlakozott hozzám és együtt énekeltünk. Fogalmam sincs melyik zene ment, csak jöttek egymás után az elhangzott szavak. Elterelődött a figyelmem igy észre sem vettem, hogy a házunk előtt vagyunk. Jimin leparkolt, majd kikapcsolta a zenét. Mind a ketten kiszálltunk a kocsiból, majd a bejárat előtt megállitottam.
-Köszönöm ezt a napot! Igazán jól éreztem magam. -nem mondott semmit csak elmosolyodott, majd megpuszilta arcomat. Szemeimet lehunytam és erősen magamhoz öleltem. Érintését hátamon éreztem meg, amint átkulcsolta ujjait. Illatát beszippantottam és megteltem vele. Hosszas ölelkezés után elengedett, aminek köszönhetően azt sem tudtam hol vagyok. Kezemet a kilincsre helyeztem, majd bementünk. A srácok a nappaliban voltak, a sötétben ültek és valami filmet néztek. Az ajtóban megálltunk Jiminnel és intettem neki, hogy csendbe. A hátukhoz osontunk s egy hatalmasat orditottunk. Adri és Natsu sikitani kezdett, J-Hope meg Suga pedig sikeresen felboritották a tálat tele popcornal. Felnevettünk Jiminnel, már szinte a hasunkat fogtuk a röhögéstől. A fiúk csak a fejüket fogták, majd leorditották a fejünket azt kérdezve, hogy normálisak vagyunk-e. A földet néztük megbánóan, de valójában még mindig kuncogtunk. A lányok felálltak és elkezdtek húzni fel az emeletre, egyenesen a szobámba ahol gondolom mindent szóról szóra kell nekik meséljek a randiról. Felérkezve szobámba leültem az ágyra, a lányok becsapták az ajtót és elém álltak. Mind a ketten karba tett kézzel toporzékoltak és várták, hogy mikor kezdek bele mondandómba. Nem szóltam semmit, vártam mit fognak rá reagálni és nem lepődtem meg rajtuk.
-Na! Ki bököd végre, hogy mi történt? Mesélj el mindent. Tudod te milyen kiváncsiak vagyunk rá? -fejezték be egymás mondatait.
Nem volt más választásom. Mind a ketten felültek mellém az ágyba és elkezdtem nekik mesélni milyen is volt a mai napom. Elsőként a kosárlabda pályán, ahol Jimin összeszorongatott. Aztán a parkban, ahol a kezemről szinte csöpögött az izzadság az izgalomtól. Majd a kunyerálásom, ahol megölelgethettem Jimint. A lányok mindeközben jobbra-balra döltek, olvadoztak, sikitoztak. Pont amire számitottam. Aztán Adri elmesélte, hogy Jungkook elhivta sétálni ahol bevallotta, hogy szerelmes, ő viszont hazudott. Végül Natsu számolt be nekünk arról, hogy holnap mindannyian moziba fogunk menni. Jó, hogy ezt nem akkor mondja mikor már az ajtóban kéne legyünk. J-Hope-al ketten mindent kitalálnak, egyszerűen mindent! Egy szabad napot nem adnak nekem, hogy kipihenjem a sulis napjaimat. De nem bánom.. Ha már úgyis eltervezték, nem leszel elrontója semmi jónak. Igy Adrival beleegyeztünk, hogy holnap tizenkettőkor már a kocsiban ülünk és a mozi felé tartunk. A film cimét nem mondta meg Natsu, bizonyára azért mert ha meghallottam volna valószinüleg nem mennék el. Az estét szinte végig dumáltam a csajokkal. Komoly témákat hanyagoltunk, egész idő alatt nevettünk és csak mondtuk azt ami éppen az eszünkbe jutott. Végül annyira fáradt voltam, hogy ülve elaludtam. Szerintem a lányok löktek be a takaró alá, nem emlékszem semmire.

Reggel korán felkeltem. Nyolc óra lehetett, mikor az ablakomon bevilágitó napsugarak vakitó fényei szóródtak egyenesen arcomra. Szemeimet megdörzsöltem és telefonomat vettem kezembe. Máskor hallani lehetett a fiúk kiabálását a házban, de most csend volt. A képeim között kezdtem el keresgélni a telefonomban. Rengeteget fotót készitettünk tegnap Jiminnel. Meg szerettem volna örökiteni azt a napot, ezért minden pillanatát amit csak tudtam lefotóztam. Egy kedves pár levett minket amikor Jimin a hátán vitt, ez igazán kedves volt tőlük. Sugárzott rólunk a boldogság és az öröm.
-Ez a kép lesz a hátterem! -jelentettem ki magamnak.
A kilincs egyszer csak megmozdult és az ajtó kinyilásakor egy fej kukucskált be. Ki más lehetett volna?
-Jimin. Mit csinálsz te ilyenkor? -néztem kérdően.
-Szeretem nézni mikor alszol. De ma látom korán keltél. -jött bentebb szobámba.
-Te minden reggel benézel mikor alszom? -húztam fel szemöldököm.
-Igen. Tudtad, hogy beszélsz álmodba? -röhögött. Ezt az égést. Kezemet az arcomra raktam és figyeltem a fiút aki egyre csak közeledett felém. Leült mellém az ágyba.
-Mit nézel? -fürkészte telefonom.
-Semmit. -csaptam kezem a készülékre.
-Naa.. Had lássam. -szinte kitépte kezemből a mobilom, majd nyomkodni kezdte. Kuncogni kezdett, majd rám nézett. -Nekem is ez a hátterem. -ennél a résznél már úgy néztem ki mint egy rák. Mért is adtam én oda neki a telefonom? Még egy pár percig nézegette, néha elnevette magát ami irtó aranyos volt. -Na mentem. -adta vissza telefonomat, majd ment ki szobámból.
Már nem volt kedvem tovább az ágyban ülni, ezért felkeltem és a szekrényemhez siettem, ahol kitúrtam egy pár ruhadarabot. Az ágyra hajitottam és lementem a fürdőbe. A zuhany alá álltam, ahol a forró viz melegitett, fél óra múlva pedig már a hideg csapkodott. Megmostam a fogam és a törölközőbe tekeredve rohantam fel a szobámba. Felvettem a kikészitett ruhámat ami egy farmernadrág és egy rövidujjú póló volt. Nem sminkeltem ki magam erősen, inkább diszrétebb szineket választottam. Nem akartam túlságosan feltűnően kinézni, végülis csak moziba megyünk, megnézünk egy filmet és max elmegyünk vásárolni. Megnézem Adri hogy áll. Pár lépés alatt a szobája előtt kopogtattam. Bekukkantottam és egy készenlétben álló lányt pillantottam meg.
-Szerintem már mehetünk. -villantotta mosolyát. Az órámra pillantottam és észre vettem, hogy féltizenkettő. Intettem kezemmel a mellettem állónak, majd lerohantunk a lépcsőn egyenesen a konyhába. A fiúk már készen voltak, az asztalnál ültek és beszélgettek. Egy pár falást ettünk aztán vérge Natsu kijelentette, hogy indulhatunk. Mindenki ugrándozva és rohanva ment ki az autóhoz. Megint én maradtam utoljára és megint én kellett bezárjam az ajtót. A lányok megvártak az udvaron és együtt szálltunk be a kocsiba. Ismét abban a kocsiban ültem ahol Jimin vezetett, mellette Jungkook ült, én és Adri a szokásos helyünkön, csak most Taehyung is csatlakozott hozzánk. Unatkoztam ezért mondtam a srácoknak, hogy rakjanak be valami jó kis zenét. Bekapcsolták a rádiót, barátnőmmel pedig rögtön énekelni kezdtünk. Amerikai énekesek, a régi életemre emlékeztet amikor még Hollywoodban éltem. A zene hatásos volt, igy nem is unatkoztunk és hamar is megérkeztünk a célponthoz. Kiszállva a kocsiból mindenki rátalált a beszélgetős társára. Jungkook Adrival ment előre. Jól elszórakoznak együtt, örülnék ha lenne köztük valami. J-Hope és Natsu ismét elvonult a külvilágtól és ketten hátul csoszogtak utánuk. A fiúk elvoltak, én pedig ismét egyedül. Találnom kellene én is egy olyan személyt akivel tudok dumálgatni. Valaki átnyult a vállamon. Tae volt az, mindig olyan kedves velem, nem hagyja, hogy egyedül bojongjak. A többi fiú is odajött, igy már sokkal jobban éreztem magam, velem nevetnek, de ugyanakkor kötekednek is. Folyton Jiminnel piszkálnak amióta volt a randink.
Percekkel később megérkeztünk a pláza központjába. Áh, ez a hely mindig arra emlékeztet amikor megismertem MyungSoo-t. Most, hogy igy rá gondolok, őt is el kellett volna hivnom a moziba. Megkedveltem, szivesen beszélgetek vele.
A srácok megvették a jegyeket. Egyet elvettem Jungkook kezéből, nagyszerű. Romantikus filmet fogunk nézni?
-Ez most komoly? -meredt tekintetem a film cimére. -Szerelmes filmre akartok menni?
-Ne kérdezd! Natsu találta ki, azt kell nézzünk amit ő mondd. A jegyeket is ő fizette, hiába erölködtünk, hogy nem kell. -húzta meg vállát Suga.
Ajj.. Szerintem az a céluk, hogy elaludjak a film közbe. Középső sor, negyedik ülés, mutattam a helyemre majd le is ültem. A fiúk elkezdték cserélgetni a jegyeiket, hogy ki hova üljön. Nekem aztán édes mindegy, hogy ki ül mellém, csak ne Jimin legyen az.... Bár ne is emlitettem volna magamnak. Még szép, hogy a menő srác ült le mellém. Erősen ráztam a fejemet, de mindhiába. Másik felemen Natsu foglalt helyet, mellette Hope, aztán Suga és Jin. A következő sorban ült Adri, Jungkook mellett, pont előttem. Aztán következett a többi srác.
Sötét lett az egész terembe. Elkeződött a film, majd dübörögni kezdett a zene. Egy nagyot sóhajtottam. Két szerelmes párról szólt a film, akik pont Valentin napkor jöttek össze. Elmesélte a lány mi hogyan történt azon a napon, majd a következő napokban, években. Nem is volt annyira romantikus. Én inkább vigjátéknak néztem. A nyálas részeknél inkább becsuktam a szemem. Egyszerűen utálom azt nézni, hogy valaki ennyire felhőtlenül boldog a párjával, én meg még mindig egyedül vagyok. Jiminnek a vállára hajtottam a fejem és úgy néztem a jeleneteket. Egyszer csak észre vettem, hogy Kook és Adri furán viselkednek, sugdolóznak, nevedgélnek. Aztán Jungkook közelebb húzza magához a lányt, fejét elforditja és megcsókolja. Megcsókolta.. Ezt nem hiszem el. Bökdösni kezdtem Jimint és az előttem ülőkre kezdtem el mutogatni. Jimin csak vigyorgott. Hosszas csókolózás után elváltak egymástól, Kook megpuszilta Adri arcát, majd rádőlve a fiú vállára nézték tovább a filmet. Legalább valami jó is történt a film közben.
Végre vége volt. A villanyok felgyultak a terembe, mi pedig indultunk a kijárat fele.
-Nem megyünk vásárolni? -nyaggatta Natsu a srácokat.
Hirtelen egy lány felénk kezdett el szaladni és egyenesen Jimin nyakába ugrott. A fiú ölébe kapta és megpuszilta arcát. Tátott szájjal figyeltem az eseményeket. Van barátnője? És közben felem flörtöl?
Otthagyva mindenkit rohantam bele a tömegbe. A két lány utánam szaladt és Natsu megfogta a karom megállitva lépteimet.
-Ez a lány volt...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése