-Ne haragudj. -hajolt meg. -A nevem MyungSoo. -rázta meg kézfejemet.
-Semmi baj. -mosolyogtam rá. -Jeni! -helyes fiú, de nem az esetem. -Bocsánat, hogy megkérdezem, de nem tudod véletlenül merre kéne mennem, hogy eljussak a pláza központjába? -kérdeztem félénken.
-De! Gyere, mutatom. -fogta meg lágyan hátamat és mentünk a célpont fele.
Fogalmam sem volt, hogy merre megyünk. Az utat szinte végigbeszéltük. Sokat megtudtam róla, és ő is jobban megismert. Kiderült, hogy ugyan abba a suliba jár ahova én. Ennek örültem, igy legalább többet tudunk találkozni. Szimpatikus srácnak tűnik. Folyton mosolyog. Ez aranyos.
Lassan-lassan megérkeztünk a pláza központjába, ahol barátnőm már idegesen toporzékolt.
-Na végre! Te meg hol kóboroltál?-jött közelebb hozzám.
-Ne haragudj, de eltévedtem. -eröltettem egy mosolyt. -Ő segitett nekem eljútni idáig. A neve MyungSoo. -néztem az emlitettre.
-Örvendek! -üdvözölte a fiú.
Adri tetőtöl talpig végignézte.
-Wow Jeni! Bepasiztál? -röhögött.
-Mii? Dehogyis! -pirultam el. MyungSoo csak nevetett.
-Akkor holnap. -kacsintott, majd megölelt és elment.
Barátnőm megvárta amig elment, azátn felsikitott. Ott ugándozott körülöttem mint egy kis gyerek.
-Ti fogtok találkozni? Ez elképesztő! Már két fiú is harcol érted. De ő ki volt? Ismerted? Dehogy ismerted! Még sosem láttam és szerintem te sem. Helyes? Ugye tetszik? És Jiminnel mi lesz? -tette fel egymás után a kérdéseket hadarva.
-Nyugodj már meg! -lassitottam le kezemmel. -Nem ismertem eddig. A mi sulinkba jár szóval ott fogunk találkozni.Igen helyes, de... Nem is tudom. Jimin is jól néz ki és most ez a randi... -gondolkodtam el.
-Juuj! A randi után meglátod, hogy tetszel-e Jiminnek vagy sem. De szerintem tuti össze fog jönni. -újjongott.
-Ehh... Inkább menjünk haza. -ajánlottam.
Felhivtam J-Hopeot és mondtam, hogy jöjjenek utánunk. Pár perc múlva a pláza előtt voltak. Pont időben. Behuppantunk a kocsiba, majd a csomagok mellé bepréseltük magunkat. Legalább tiz csomagunk volt az ülésen. Vettem egy ruhát és egy cipőt a randira is.
-Merre jártatok? -tette fel a kérdést Adri.
-J-Hope elvitt a kedvenc helyünkre. -magyarázta Natsu. -Arra a helyre ahol a barátnője lettem és ahol először megcsókolt. -hajtotta fejét Hope vállára.
Aigoo... Én mikor leszek ilyen boldog és szerelmes?
Út közben elmeséltem Natsuéknak, hogy randim lesz Jiminnel. J-Hope meglepetten nézett rám.
-Mi az? Miért nézel igy rám? -húztam fel szemöldököm.
-Mert Jimin nem szokott csak úgy randira hivni lányokat. Annak nyomós oka szokott lenni! -simitotta tarkóját.
-Például? -szám 'o' formát alkotott.
-Majd meglátod, hogy mi lesz. Vagy kedvel, vagy nem! -nyújtotta ki nyelvét.
Kedves.. Csak sóhajtottam egyet és megtámasztottam fejem az ablaknak. Álmos voltam. Behunytam szemem és mire el akartam aludni rátapostak a fékre, én pedig előreesve megöleltem az első ülést. Csodás érzés volt. Az orromat dörzsölgettem. Megragadtam egy pár csomagot és kiszálltam az autóból. Adri kivette a maradék szatyrokat, miután kiszállt J-Hope és Natsu is, bementünk a házba. Taehyung volt pont az ajtónál, igy amikor kinyitottam nekivágtam az ajtót, amire felszisszent.
-Ne haragudj! -fogtam meg kezét bocsánatkérően.
-Semmi baj. -mosolygott, majd összeborzolta a hajam.
Ajj de utálom ha valaki ezt csinálja velem. Kissé rácsaptam kezére és simitani kezdtem hajam. Megfordultam és Yoonával találtam szembe magam. Pupilláim kitágultak.
-Te meg mit keresel itt? -emeltem fel a hangom.
-Szóval te vagy Jungkook pici húga? -nézett végig.
-Yoona, itt hagytad az egyik könyvet. -jött ki a szobából bátyám.
-Oppa, ő meg mit keres itt? -léptem mellé.
-Órákra szokott járni hozzám. Segitek neki azokban a tantárgyakban amik nem mennek neki. -karolt át.
Csak szúrós szemekkel néztem a lányra. Nem óra kell neki az tuti. Inkább Jimin meghóditási akcióra indul. Hirtelen valaki mellém állt. Barátnőm az ajtóban állt Natsuékkal igy nem ő lehet. Felnéztem és csodák csodájára...
-Szia Jimin. -olvadozott Yoona.
-Helló. Jól nézel ki. -kacsintott a csajra.
Tátott szájjal néztem a fiúra, de ő észre sem vett. Megfogtam Adri kezét és egészen a szobámig meg sem álltam. Becsaptam magam után az ajtót és leültem az ágyra.
-Húú, valaki féltékeny? -bökdösött.
-Nem... vagyok féltékeny. -csuklott meg a hangom. -Csupán csak annyi, hogy a föld alá ásnám ezt a lányt! Te is ott voltál, te is láttad, hogy mit csinált. -mutattam rá.
-Inkább Jimin mit csinált! Ő bókolgatott, nem a csajszi. -nyújtotta ki nyelvét. Én csak vissza nyújtottam és karba tett kézzel duzzogtam.
Kopogtattak. Az ajtó kinyilt, Natsu pedig belépett. Össze volt fogva a haja. Igy még nem láttam.
-Zavarok? -tördelte ujjait.
-Nem, dehogy! Gyere csak. -intettem.
-Natsu, ugye? Adri vagyok. Már találkoztunk csak nem volt alkalmam bemutatkozni. -vigyorgott barátnőm.
-Igen. Első nap a suliban. -válaszolta. -És nemrég. -nevetett fel.
-Tök aranyosak vagytok J-Hopeal. Tiszta olyan mint a filmekben. -kulcsolta össze kezét.
-Igen, jól egyezünk és...
-Hjáá! Ne előttem beszélgessetek a romantikáról. -vágtam félbe mondata közepén.
-Jujujj... Valaki nagyon morcos. -mondták egyszerre.
-Hah.. Én? Nem vagyok! -húztam fel orrom.
-Jeni, azért jöttem, mert... Láttam, hogy hogy néztél Yoonára meg Jiminre. Igy gondoltam segitek neked. -tette kezét arcára Natsu.
-Segiteni? Miben? -érdeklődtem. Kiváncsi voltam mi jár a fejében.
-Jimin csak féltékennyé akar tenni. Ezért tegyük mi is őt azzá. Nem nagyon, csak egy kicsit. -dörzsölte össze tenyerét.
-Jól hangzik. -döntöttem oldalra fejem.
-Jól hangzik? Ez zseniális ötlet! Hogy én erre eddig mért nem gondoltam. -vágta rá Adri.
-De... Hogy fogjuk féltékennyé tenni? -gondolkodni keztem.
-Ezt bizd csak ránk! -felelte Adri. -Natsuval megoldjuk. -kacsintott.
*Reggel*
Pont időben érkeztünk meg az iskolába. A csengő épp akkor szólalt meg mikor az ajtón beléptünk. Mindenki futkorászott az osztályába, lökdösve egymást. Elköszöntem Adritól és a fiúk egy részétől, majd Jiminnel, Teahyugal, Natsuval és J-Hopeal indultunk osztályunk fele. A két gerle pár elől mentek összeölelkezve. A két menő gyerek meg mellettem dumáltak. Unatkoztam. Azon gondolkodtam, hogy vajon mikor fogok ma találkozni MyungSoo-val. És akkor bepattant az ötlet. Jimint vele fogom féltékennyé tenni!
-MEGVAN! -kiáltottam el magam. Minden szempár rám nézett. Összehúztam magam mint aki meg sem szólalt.
Nem szeretném MyungSoo-t kihasználni, de most pont kapóra jön. Nem fogja megtudni, hogy mi is történik. Ezt el kell szünetbe mesélnem a lányoknak.
Hirtelen valaki magához húzott. Felnéztem és megpillantottam Tae-t.
-Gyere már ide. Ne kullogj folyton egyedül. -ölelgetett.
-Héj. Ne flörtölj a csajommal. -húzott magához Jimin.
-Nem, mert az én csajom. -húzogatni kezdtek jobbra-balra.
-És még én vagyok gyerekes. -ráztam meg fejem és nevettem ki őket.
-Mi? Mi nem is vagyunk azok. -kezdtek el szaladni utánam.
Elkezdtem futni a folyósó közepén és megpillantottam egy ismerős arcot. MyungSoo volt az. Itt a megfelelő pillanat. Most oda megyek hozzá, amúgyis látni szeretném. Valahogy megkedveltem. Lehet túl sokat gondoltam rá?
De nem volt egyedül. Egy lánnyal beszélgetett akit nem láttam mivel háttal állt nekem. Ügyet sem vetve a fiúkra vagy a beszélő lányra, MyungSoo nyakába ugrottam. Ő felemelt, én pedig lábaimat behajlitva engedtem el a talajt. De jó illata van. Pár perces ölelkezés után letett én pedig még mindig őt néztem. Valaki köhintett egyet. Ilyen nincs! Már megint ő?
-Úgy örülök, hogy ismét találkozunk Yoona. -eröltettem meg mosolyom.
-Nem kell hazudj. Én is utállak! De te honnan ismered MyungSoo-t? -nézett az emlitettre.
-Nagyon aranyos fiú! Segitett nekem mikor szükségem volt rá. -néztem őt.
-Ez igaz? MyungSoo, neked tényleg nincs izlésed? -kérdezte cinikusan.
-Elég lesz Yoona! Eleget hallottunk. Majd beszélünk. -integetett neki.
A lány csak sarkon fordult és indult volna, ha Jimin nem állitja meg.
-Gyere te is velünk! -ajánlotta. Ez nem igaz! Sosem fogom tudni lerázni.
-Akkor menjünk az egészen. Nekem tánc órám lesz. -mosolygott a mellettem álló fiú.
-Nekünk is az lesz. -ugrándoztam. -Gyere! -ragadtam meg kezét és indultunk is.
Egyszer hátra néztem és észre vettem, hogy Jimin engem figyel. Vajon bevállt a tervem?..

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése